فرودگاه
فرودگاه بین‌المللی Ngurah Rai بالی در 13 کیلومتری (8 مایلی) غرب Denpasar قرار دارد. امکانات آن شامل مغازه‌ها، بار نوشیدنی و رستوران، صرافی، اداره پست، امکان دسترسی به اینترنت، دفتر اطلاعات توریستی، آژانس مسافرتی، مؤسسه اتومبیل کرایه‌ای، مغازه‌های معاف از مالیات و استراحت‌گاه‌های VIP است.

سرویس اتوبوسرانی A/P شهر، ارزان‌ترین راه برای رسیدن به مرکز شهر است و حدود 30 دقیقه از وقت به انضمام 100,000 روپیه را شامل می‌شود. جدول زمانی و بلیط‌‌‌‌‌ ها از دفتر اطلاعات توریستی در تالارهای ورودی قابل دسترسی هستند. تاکسی‌ها، تاکسی‌های دولوکس و Bemo (ون‌های کوچک) نیز موجود هستند. هتل‌های تفریحی اصلی، مینی‌ون‌ های افتخاری یا ترانسفرهای لیموزین را پیشنهاد می‌کنند.

تلفن: 011 751 361 (0) 62+
وبسایت: www.angkasapura1.co.id

حمل‌ و‌ نقل عمومی
چندین Bemo (نوعی مینی‌بوس) در مسیرهای ثابت حول شهر و در مسیر جزیره به فعالیت مشغولند، که بنا به درخواست، در هر مکانی بطور کامل توقف می‌کنند. اکثر خارجی‌ها  سیستم را گیج کننده می‌یابند و به ناچار برای کرایه به چانه‌زنی مشغول می‌شوند.

تاکسی
تاکسی‌های آبی و زرد شهر می‌توانند در خیابان یا در ایستگاه‌های متعدد تاکسی و یا بر اساس درخواست هتل یا رستورانی که شما در آن به سر می‌برید، تردد کنند. آنها طبق استانداردهای بین‌المللی ارزان هستند و نسبت به Bemoها بسیار راحت‌تر هستند. با این حال، خود را برای چانه زدن بر سر کرایه آماده کنید، چرا که تاکسی‌مترها در طول مسیر حرکت به‌دلیل تورم از کار انداخته می‌شوند. بسیاری از راننده‌ها قادر هستند کمی انگلیسی صحبت کنند.

تلفن: 111 701 361 (0) 62+

اداره پست
تمبرها و پاکت‌های نامه را می‌توانید از مسئولین پذیرش تمام هتل‌ها خریداری کنید و این البته، گزینه مناسب‌تری نسبت به دفاتر عمومی پست است.

آدرس: Jalan Raya Puputan, Renon
تلفن: 565 223 361 (0) 62+

داروخانه
Kimia Farma، اصلی‌ترین داروخانه شبانه‌روزی شهر است.

آدرس: Jalan Diponegoro 125
تلفن: 12/811 227 361 (0) 62+

 

تلفن و اینترنت در بالی

رومینگ تلفن همراه اول در بالی فعا ل است ولی بدلیل گران بودن هزینه استفاده از آن توصیه نمی گردد. شما می توانید با تهیه سیم کارت اعتباری که قیمت بسیار پایینی دارد و شارژ آن با تمام نقاط دنیا مکالمه داشته باشید. سیستم گوشیهای ایران با اندونزی یکسان بوده و شما می توانید سیم کارت خریداری شده را در گوشی خودتان استفاده نمایید.
اپراتوهای مختلفی سیم کارت ارائه می نمایند ولی بهترین آن از نظر پوشش دهی و کم بودن هزینه ، سیم کارت سیمپاتی SIMPATI می باشد که می توانید برای کاهش هزینه از سیستم تماس اینترنتی آن جهت تماس تلفنی با ایران استفاده کنید. اینترنت معمولا” در همه جای جزیره بالی رایگان است و شما در اکثر فروشگاهها و مراکز خرید و رستورانها و… می توانید از آن استفاده نمایید.

کد کشور: 62+
کد منطقه: 361 (0)